املاک دلتا املاک دلتا .

املاک دلتا

خرید آپارتمان در جنوب شرق تهران

خرید آپارتمان در افسریه محله‌ای با بافت منظم و نسبتا قدیمی در منطقه 15 تهران به لحاظ دسترسی به امکانات، یک فرصت مناسب برای خریدار محسوب می‌شود.«مجله ملکی دلتا» در مقاله پیش رو قصد دارد شما را با یک محله خوب در جنوب شرق تهران آشنا کند.

محله افسریه در دسته محله‌های قدیمی تهران قرار دارد که بخش اعظم آن در محدوده منطقه 15 شهرداری تهران واقع شده است.

امکانات رفاهی که در این محدوده وجود دارد، خرید آپارتمان در افسریه را برای شما بعنوان یک امتیاز به شمار می‌آورد.

قیمت مناسب واحدهای مسکونی، ساخت و ساز بالا و وجود آپارتمان‌های نوساز سبب شده است که خرید و فروش در این محله از نقاط شاخص بازار مسکن است.

خیلی از افراد وجود شهرک مسکونی نظامی قصرفیروزه در اطراف محله یک مزیت برای خرید آپارتمان در افسریه خواهد بود.

پارک آبی آزادگان (تنها پارک آبی روباز)، پارک فجر با امکانات کتابخانه و زمین بازی، ورزشگاه 30 هزار نفری تختی، پیست اسکی، باشگاه سوارکاری، مجموعه ورزش الزهرا از دیگر امکانات رفاهی و تفریحی محله افسریه است.

 

قیمت خرید آپارتمان در افسریه
محله افسریه به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم شده است که البته اختلاف قیمت ملکی چندانی میان این دو قسمت وجود ندارد.

چند نمونه از آپارتمان های نوساز و قدیمی افسریه در سایت ملکی دلتا آگهی شده است برای نمونه آپارتمان با متراژ 68 متر 2 سال ساخت و با امکانات (پارکینگ – انباری – آسانسور) با قیمت 25 میلیون و 882 هزار تومان نیاز به نقدینگی یک میلیارد و 760 میلیون تومان دارد.

آپارتمان با متراژ بالاتر درحدود 100 متر 16 سال ساخت و امکانات (پارکینگ – انباری) برای هر متر مربع 12 میلیون و 500 هزار تومان در نظر گرفته شده که برای خرید آن باید یک میلیارد و 250 میلیون تومان در حساب شما موجودی باشد.

نمونه دیگری از آپارتمان با متراژ بزرگتر در سایت ملکی دلتا آگهی شده است با متراژ 135 متر نوساز و امکانات (پارکینگ – آسانسور) با 22 میلیون و 963 هزار تومان در هر مترمربع که نیاز به 3 میلیارد و 100 میلیون تومان وجه نقد دارد.

پیشنهاد خرید:  برای خرید آپارتمان در باغ فیض تهران، از سایت ملکی دلتا دیدن کنید.


برچسب: املاک دلتا، خرید آپارتمان در تهران، خرید آپارتمان نوساز،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ شهریور ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۴۴:۴۸ توسط:املاک دلتا موضوع: نظرات (0)